It’s All About

Protection

Od 1975 roku Euronda jest synonimem doskonałości w zakresie bezpieczeństwa praktyki dentystycznej.

Wszystko dla ochrony: to nasza misja.

Od 1975 roku Euronda jest synonimem doskonałości w zakresie bezpieczeństwa praktyki dentystycznej. Nasza firma posiada włoskie pochodzenie i międzynarodową pozycję, jest liderem w produkcji jednorazowych wyrobów medycznych (linia Monoart) oraz rozwiązań systemowych do sterylizacji (linia Pro System).

Od autoklawów po ślinociągi, wszystkie nasze produkty są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zagwarantować całkowite bezpieczeństwo narzędzi i pomieszczeń stomatologicznych, a przede wszystkim personelu i pacjentów, którzy w nich przebywają.

Specjalistyczna wiedza i jakość Made in Italy idą w parze z rozwojem technologicznym. Sprawiają, że innowacyjność i niezawodność to cechy charakterystyczne produktów Euronda, które spełniają najwyższe światowe standardy i wymogi obowiązujących przepisów.

Euronda jest przede wszystkim firmą tworzoną przez ludzi i dla ludzi.
Dentyści, higieniści, asystenci stomatologiczni i pacjenci, to właśnie Wam dedykujemy nasze codzienne zaangażowanie. Skrupulatna dbałość o szczegóły i nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w celu udoskonalania produktów to nasz znak rozpoznawczy, który pozwala zaspokajać Wasze potrzeby i oczekiwania, dając gwarancję bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia każdego dnia, na całym świecie.

Top