Alle®

Euronda Alle®

Your surgical field
Simply perfect

Alle® jest linią produktów jednorazowego użytku zaprojektowanych specjalnie na potrzeby sterylnego oraz nieskażonego środowiska chirurgii ogólnej i stomatologicznej. Alle® oferuje kompletną linię produktów mających na celu wprowadzenie wymaganych kryteriów ochrony w  gabinetach stomatologicznych .

Alle® zestawy sterylne
Alle® fartuchy
Alle® serwety
Alle® wężyki do irygacji

Alle® zestawy sterylne

Kompletna linia sterylnych zestawów jednorazowych, przeznaczona do ochrony lekarza i pacjenta oraz do przygotowania pola operacyjnego w chirurgii stomatologicznej.

Alle® fartuchy

Wygodne, odporne na przenikanie płynów, miękkie i oddychające. Gwarantują maksymalny komfort podczas zabiegów oraz zapewniają sterylności pola operacyjnego.

Alle® serwety

Szeroka gama materiałów, rozmiarów i modeli. Umożliwiają przygotowanie środowiska zabiegowego wolnego od czynników zanieczyszczających, chroniąc pole operacyjne, pacjenta i personel.

Alle® wężyki do irygacji i aspiratory

System wężyków do irygacji z ręczną lub mechaniczną regulacją przepływu. Stosowany w celu chłodzenia solą fizjologiczną pola operacyjnego, aby zapewnienić idealną temperaturę podczas zabiegu implantologicznego. Kompatybilny z różnymi rodzajami fizjodyspenserów dostępnych na rynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

W jakim charakterze występujesz?*
Kraj:*
na działania marketingowe.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.

na profilowanie.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.

na udostępnienie moich danych osobom trzecim.**

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.


Something went wrong, please retry.
Top