Eurosteril®

Rękawy i torebki do sterylizacji

Bezpieczeństwo, higiena, łatwość użytkowania – rękawy i torebki Eurosteril® posiadają cechy, które są niezastąpione podczas skutecznej sterylizacji.
Produkowane w sterylnych pomieszczeniach z wykorzystaniem najnowocześniejszych procesów i najwyższej jakości materiałów: papier medyczny typu kraft o wysokiej gramaturze (60g/m²), podwójna warstwa niebieskiego poliestru/polipropylenu zadrukowanego atramentem wodnym, trzy wodoodporne i ciągłe zgrzewy boczne (dwa w przypadku rolki 5 cm) dla maksymalnej ochrony przed drobnoustrojami.

Wskaźniki chemiczne zmieniające kolor podczas sterylizacji parą wodną lub gazem EtO (tlenkiem etylenu) sygnalizują prawidłowe zakończenie cyklu w autoklawie. Prosta i bezpieczna rozrywalność wyrobów z serii Eurosteril®, bez strzępienia się mikrowłókien celulozowych i przerywania foliowej powłoki podczas otwierania sprawia, że są idealnym narzędziem pracy i gwarancją bezpieczeństwa dla pacjenta.

Eurosteril® Samozamykające torebki do sterylizacji

Wykonane z najlepszych certyfikowanych materiałów umożliwiają bezpieczne przechowywanie narzędzi aż do 6 miesięcy.

Eurosteril® Torebki do sterylizacji

Torebki do sterylizacji Eurosteril® – bezpieczeństwo, higiena i łatwość użycia podczas zgrzewania.

Eurosteril® Rękawy do sterylizacji w rolkach

Wykonane z najlepszych certyfikowanych materiałów umożliwiają bezpieczne przechowywanie narzędzi.

Eurosteril® Rękawy do sterylizacji z zakładką

Bezpieczeństwo, higiena i łatwość użycia podczas zgrzewania.

Mix Eurosteril®

Praktyczny zestaw rękawów do sterylizacji wykonanych z papieru medycznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

W jakim charakterze występujesz?*
Kraj:*
na działania marketingowe.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.

na profilowanie.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.

na udostępnienie moich danych osobom trzecim.**

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.


Something went wrong, please retry.
Top