Monoart®

Euronda Monoart®

The original!

Euronda Monoart® to linia produktów jednorazowego użytku dla gabinetów stomatologicznych oferująca pełną gamę akcesoriów i urządzeń zapewniających najwyższą ochronę dla lekarzy  stomatologów, asystentów oraz pacjentów. Euronda dba nie tylko o ciągłe doskonalenie technik produkcyjnych i stosowanie najwyższej jakości materiałów, ale również dzięki zastosowaniu szerokiej gamy kolorów i odcieni serii Monoart® zapewnia odrobinę stylu i radości w Twoim gabinecie stomatologicznym.

Monoart® Ślinociągi

Zapewniają najwyższe obowiązujące standardy jakości: najpraktyczniejszy wybór dla stomatologa i najbezpieczniejszy dla pacjenta.

Monoart® Kubki

Praktyczne jednorazowe kubki dostępne we wszystkich żywych kolorach z serii Monoart®.

Monoart® Towel Up!

Jednorazowe serwety w innowacyjnym opakowaniu z systemem wielokrotnego zamykania zapewniającym większą higienę i bardzo wygodne użytkowanie.

Monoart® Maski

Maski ochronne: pełna ochrona przed pyłem, aerozolami, bakteriami, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami.

Natura line

Monoart® Linia Natura

Produkty jednorazowego użytku, których sposób produkcji pozwala zminimalizować wpływ na środowisko oraz zredukować zużycie surowców pochodzenia naturalnego, zapewniając przy tym niskie zużycie wody i energii.

Monoart® Okulary

Okulary ochronne przeznaczone dla personelu medycznego i pacjentów. Zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji, zachowując wyjątkowy komfort noszenia oraz innowacyjne wzornictwo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

W jakim charakterze występujesz?*
Kraj:*
na działania marketingowe.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.

na profilowanie.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.

na udostępnienie moich danych osobom trzecim.**

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.


Something went wrong, please retry.
Top