Euronda w Krakowie na Krakdent 2024

15/02/2024

Euronda w Krakowie na Krakdent 2024

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie 11-13 kwietnia 2024

W dniach 11-13 kwietnia 2024 roku firma Euronda będzie gościć w Polsce na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie. KRAKDENT, organizowany już po raz 30, jest wiodącym wydarzeniem stomatologicznym w Polsce i jednym z najważniejszych europejskich wydarzeń w tej branży.

Trzy dni debat, kursów i wystaw, których celem jest podsumowanie i zaprezentowanie najnowszych osiągnięć technologicznych, organizacyjnych i proceduralnych w dziedzinie stomatologii.

Trzy dni, podczas których zespół Eurondy przywiezie do serca Polski bezpieczeństwo i kolor swoich produktów, wraz z kompletną linią urządzeń przeznaczonych do protokołu sterylizacji (Pro System) oraz liniami produktów i urządzeń jednorazowego użytku (Monoart®) i sterylnych wyrobów jednorazowego użytku dla środowisk chirurgicznych (Alle®). Na naszym stoisku można zapoznać się z nowymi urządzeniami z linii Euronda Pro System, takimi jak między innymi: 2 nowe autoklawy, nowy termodezynfektor Eurosafe 170 oraz całkowicie przeprojektowany model Eurosafe 60. Ponadto zaprezentujemy kilka nowości wśród produktów jednorazowego użytku Euronda Monoart®, Euronda Eurosteril® i sterylnych produktów jednorazowego użytku Alle®. Przyjdź i odkryj wszystkie linie Euronda!

Targi KRAKDENT odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie przy ul. Galicyjskiej 9.

 

Czekamy na Państwa w Hali Wisła, stoisko W58!

Kategorie

Top