Nowości: Końcówka
EM45 SurgiFlexo

Nowa Końcówka EM45 SurgiFlexo

Chirurgiczna końcówka do ssaków do zastosowań w skomplikowanych obszarach

Stale rozwijająca się dyscyplina, jaką jest chirurgia stomatologiczna, wymaga najnowocześniejszych narzędzi, które byłyby w stanie zagwarantować ochronę, ergonomię i wsparcie w każdych warunkach. Dlatego powstała sterylna końcówka EM45 SurgiFlexo, opracowana przez firmę Euronda w odpowiedzi na potrzeby odsysania w skomplikowanych warunkach chirurgicznych.

Elastyczna i łatwo dopasowująca się końcówka EM45 SurgiFlexo zapewnia idealną ergonomię i wydajność podczas operacji w trudno dostępnych miejscach lub przy ograniczonej przestrzeni operacyjnej, takich jak zabiegi chirurgiczne w tylnej części jamy ustnej lub operacje korzeni zębów.

Uniwersalność i łatwe dopasowanie – tak wspieramy precyzyjne zabiegi

Dzięki swojej elastycznej strukturze i zdolności do utrzymania zadanego kształtu końcówkę EM45 można dostosować do odpowiedniego kąta wygięcia, podnosząc precyzję skomplikowanych zabiegów, takich jak:

  • resekcja wierzchołka korzenia zęba,
  • przeszczep dziąsła.
  • zabiegi implantologiczne.

Jej jasnoniebieska końcówka zapewnia dodatkowy stopień precyzji podczas zabiegu chirurgicznego. Charakterystyczny kolor gwarantuje doskonały kontrast z otaczającą tkanką, poprawiając widoczność we wszystkich procedurach chirurgicznych, w których precyzja ma kluczowe znaczenie.

Możliwość odkręcenia końcówki pozwala również na zmianę otworu ssącego w zakresie od 2,6 mm do 4,8 mm w celu dostosowania do wymagań ssania podczas różnych faz zabiegu.

Bezpieczeństwo i komfort

Ssak i końcówka są wykonane z wysokiej jakości biokompatybilnych materiałów, a szczególną uwagę zwrócono na konstrukcję końcówki, która została zaprojektowana tak, aby delikatnie oddziaływać z błonami śluzowymi i zapewniać komfort i bezpieczeństwo pacjentowi.

Każda końcówka EM45 została wyprodukowana we Włoszech i została opakowana w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo, zgodnie z najwyższymi standardami branży chirurgicznej. Została starannie umieszczona w sterylnym blistrze medycznym, wyposażonym w podwójną etykietę samoprzylepną, która gwarantuje identyfikowalność produktu.

Odkryj wszystkie nowości i zalety

"*" oznacza pola wymagane

MARKETING*
na działania marketingowe.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
DATI A TERZE PARTI*
na udostępnienie moich danych osobom trzecim.

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
PROFILAZIONE*
na profilowanie.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Kategorie

Top