Nowości:
Autoklaw E10 i autoklaw E9

Nowe autoklawy E10 i E9

Ewolucja sterylizacji Euronda Pro System

Nowe autoklawy najwyższej klasy z linii Euronda Pro System debiutują na rynku w całkowicie odnowionej formie, tworząc nową gamę i przenosząc linię sterylizacji na wyższy poziom.

E10, flagowy autoklaw Euronda Pro System, wyznacza nowy standard dla najwyższej klasy urządzeń. Podobnie E9 na nowo definiuje standardy w swoim segmencie, zarówno pod względem niezawodności, jak i użyteczności.

W wyniku intensywnych prac rozwojowych i optymalizacyjnych nowe autoklawy E10 i E9 pojawiają się w gabinetach, wnosząc do nich efekt dziesięcioleci doświadczenia Eurondy, wyrażający się w innowacyjnych koncepcjach ochrony, optymalizacji procesu, niezawodności oraz identyfikowalności w formie ręcznej i papierowej.  

Ten nowo wyznaczony kierunek podkreśla również ewolucja znanego do tej pory logo, które teraz pojawia się w charakterystycznym niebieskim kolorze Eurondy na wszystkich autoklawach z tej gamy: E8, E9, E10 i EXL. 

Opracowane w celu uproszczenia codziennych zadań i zaspokojenia potrzeb operatorów

Od nowej ergonomicznej konstrukcji, przez całkowicie przeprojektowany interfejs cyfrowy, po nową koncepcję zaawansowanej obsługi i identyfikowalności – autoklawy E10 i E9 są przykładem prawdziwej rewolucji w relacji między urządzeniem a operatorem.

Celem jest uproszczenie każdego aspektu codziennej pracy, wspieranie wysiłków operatorów w sterylizacji, która jest łatwiejsza w zarządzaniu, ale także bardziej wydajna, skuteczna i powtarzalna.

E10, zaprojektowany z myślą o użytkowniku

Przykład? Diody LED w komorze uchwytu nowego E10 pełnią funkcję pomocy w postaci sygnałów świetlnych, dając natychmiastową informację zwrotną o stanie urządzenia, a także zapewniając lepszą widoczność tac podczas załadunku i rozładunku. 

Interfejs sterowania w nowym E10 to kolejny przykład użyteczności służącej operatorowi. Został on całkowicie przeprojektowany, w oparciu o prostą i intuicyjną logikę (i teraz jest obsługiwany na 7-calowym ekranie, o 40% większym niż w poprzednim modelu), prowadzi użytkownika w jasny i bezpośredni sposób, oferując szybkie uruchamianie cykli w trybie przesuwania oraz możliwość ich personalizowania za pomocą kilku kliknięć.  

  • Nowy system ostrzegania o konserwacji rutynowej i nadzwyczajnej;  
  • Uproszczony reset konserwacji;  
  • Uproszczone zarządzanie ustawieniami drukarki;  
  • Uruchamianie cykli i testów w trybie przesuwania;  
  • Wskazówki, ostrzeżenia i samouczki wideo jako codzienne wsparcie;  
  • Tworzenie profili użytkowników (dentysta, lekarz i technik) z myślą o 100% zarządzaniu cyfrową identyfikowalnością.

Kolejną ważną nową funkcją są zintegrowane samouczki wideo, które zapewniają natychmiastową i stałą pomoc, ułatwiając drobne codzienne procedury. 

E9, służąc Twoim potrzebom

Interfejs nowego E9 również został przeprojektowany, aby uprościć nawigację pod każdym względem. Jego 4,3-calowy ekran dotykowy i nowe, wyraźniejsze ikony umożliwiają natychmiastowe i bezpieczne sterowanie.

E9 oferuje możliwość wyboru 5. różnych cykli typu B oraz, po wprowadzeniu hasła, użycia 2. cykli typu S i N. Możliwość programowania dotyczy cykli, a także testów o wybranej godzinie, aby optymalnie wykorzystywać dostępny czas.

Gwarantowana wydajność i długotrwała niezawodność

Nowe E10 i E9, zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, aby działać jak najlepiej i jak najdłużej, gwarantują nienaganne wyniki sterylizacji i suszenia, optymalizując zużycie energii i wody 

Pojemność wsadu oraz szeroka gama uchwytów na tace i akcesoriów umożliwiają również wydajną konfigurację i procesowanie wszystkich rodzajów wsadów, zgodnie z różnymi wymaganiami i typami narzędzi. 

Systemy sterowania i zaawansowane funkcje, dostępne we wszystkich autoklawach Euronda Pro System, gwarantują wydajność i długotrwale bezpieczne wyniki, przedłużając żywotność i skuteczność autoklawu.  

  • System modułowy upraszcza demontaż i konserwację autoklawu, a system Inspection umożliwia łatwe i częste czyszczenie.  
  • Szybki generator pary gwarantuje doskonałą wydajność pod względem szybkości, bezpieczeństwa i sterylizacji, ponieważ kalibruje zużycie w oparciu o wsad. 
  • Konduktometr stale monitoruje jakość wody, system Dirt Control zapewnia działanie nawet w przypadku obecności zanieczyszczeń w obwodzie hydraulicznym, a separator powietrze-woda i nowy system chłodzenia utrzymują wydajność pompy przez długi czas.

E10 dysponuje również nowym systemem Filtrów powietrza, który zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do autoklawu, długotrwale chroniąc wewnętrzne komponenty i ich wydajność. Filtry można wyjmować jednym kliknięciem, dzięki czemu czyszczenie i wymiana są przeprowadzane natychmiastowo. 

Połączone i elastyczne w celu pełnej identyfikowalności

E10 i E9 usprawniają również codzienną pracę z punktu widzenia zarządzania danymi sterylizacji i archiwizacji, jest to możliwe dzięki ulepszonym cyfrowym i papierowym systemom identyfikowalności.

Zgodnie z normą EN 13060 wszystkie cykle sterylizacji są zapisywane na USB (dla E10) lub karcie SD (dla E9) i mogą być przesyłane do komputera za pośrednictwem połączenia Ethernet lub WiFi (połączenie WiFi jest standardem w E10, opcjonalne w E9).  

Nowy interfejs E10 umożliwia również wygenerowanie pliku PDF z informacjami o cyklu bezpośrednio z urządzenia, za pomocą kilku kliknięć.

Oba nowe autoklawy dają możliwość wyboru 3. różnych drukarek: drukarki wewnętrznej z papierem termicznym, drukarki wewnętrznej z etykietami samoprzylepnymi, drukarki zewnętrznej z etykietami samoprzylepnymi.

Oprogramowanie E-Memory 2.0, darmowe na zawsze

E10 i E9 oferują bezpłatny i nieograniczony dostęp do oprogramowania najnowszej generacji E-Memory, służącego do archiwizacji, zarządzania i identyfikowania wszystkich cykli sterylizacji i danych bezpośrednio na komputerze. 

Korzystając z aplikacji można rejestrować w trybie automatycznym, półautomatycznym lub ręcznym dane dotyczące procesu sterylizacji i zapisywać je bezpośrednio w komputerze. Jego system zarządzania umożliwia identyfikowanie wszystkich informacji związanych z cyklami sterylizacji. Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo i autonomię podczas pracy, ale także stanowi solidną obronę dla profesjonalisty w przypadku sporów prawnych.

Odkryj wszystkie innowacje i wybierz autoklaw odpowiedni dla siebie

Kategorie

Top