Nowe Download Centre Materiałów Euronda

Wszystkie potrzebne dokumenty za jednym kliknięciem!

Od dziś na stronie Euronda dostępne jest nowe Download Centre Materiałów, zaprojektowane w celu zapewnienia szybkiego i intuicyjnego dostępu do zbioru przydatnych zasobów, takich jak instrukcje obsługi, arkusze danych i broszury, w formacie PDF: użyj pól wyszukiwania, aby od razu znaleźć to, czego potrzebujesz w swoim języku!

Czym jest i jak działa Download Centre Materiałów Euronda?

Download Centre Materiałów Euronda to coś więcej niż tylko zbiór dokumentów; to zaawansowany system zarządzania informacjami Product Information Management (PIM) zaprojektowany w celu optymalizacji procesu dostępu do treści i zarządzania nimi. Dzięki tej platformie można szybko znaleźć i łatwo pobrać wszystkie potrzebne informacje, filtrując je według produktu, języka i typu dokumentu. Wszystko to w jednym punkcie dostępu z intuicyjnym interfejsem i łatwą nawigacją, bez konieczności poruszania się po różnych menu i stronach lub zwracania się z prośbą o dokument do działu obsługi klienta. 

Jak uzyskać dostęp do Download Centre Materiałów Euronda

Aby uzyskać dostęp do nowego Download Centre Materiałów Euronda, wybierz pozycję menu Download Centre lub wprowadź adres download.euronda.pl. Po wejściu na stronę można swobodnie przeglądać szeroką gamę dostępnych dokumentów i pobierać te, które nas interesują, wystarczy kilka prostych kliknięć. Centrum Pobierania Materiałów jest dostępne w 9 językach i zawiera ponad 500 dokumentów w ponad 25 językach. 

Centrum Pobierania Materiałów oferuje możliwość otrzymywania powiadomień e-mail o pojawieniu się aktualizacji dokumentu.  

Niektóre dokumenty, odpowiednio oznaczone kłódką, są dostępne dopiero po rejestracji, której można dokonać w kilka minut.

Euronda i troska o środowisko

Nowe Download Centre Materiałów to nie tylko krok naprzód w naszym zaangażowaniu w dostarczanie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań spełniających potrzeby naszych klientów, ale także potwierdzenie stałej wrażliwości firmy Euronda na kwestie ochrony środowiska. Platforma ta pozwala nam zdematerializować większość instrukcji i dokumentów, które wcześniej były przekazywane w formie papierowej lub na płytach DVD. Liczby mówią same za siebie: dzięki temu projektowi Euronda w skali roku uniknie drukowania ponad 1 000 000 stron i prawie 15 000 płyt DVD. 

U boku tych, którzy ufają nam każdego dnia

Nowe Download Centre Materiałów w pełni odzwierciedla ducha firmy Euronda, która od zawsze angażuje się we wspieranie pracy tych, którzy każdego dnia obdarzają nas zaufaniem. Jesteśmy przekonani, że nowa platforma będzie w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów i partnerów w praktyczny i skuteczny sposób, oferując natychmiastowy, intuicyjny i zawsze aktualny dostęp do przydatnych dokumentów, informacji i materiałów. Dlatego z przyjemnością życzymy Ci miłego surfowania!

Kategorie

Top