Nowości:
Kubki papierowe Graffiti

Pojawiły się nowe kubki papierowe Graffiti Monoart®

Uwolnij kolor, 100% POP!

Od dziś gama jednorazowych kubków papierowych Euronda Monoart® została wzbogacona o nowy wzór w 4 różnych kombinacjach, aby stworzyć nowe połączenia ze wszystkimi innymi produktami Monoart®.

Nowy wzór Graffiti jest hołdem dla kultowych elementów związanych z pielęgnacją i higieną jamy ustnej, takich jak pasta i szczoteczka do zębów, maseczki, jabłko, ząb i sonda używana przez dentystę, zinterpretowane na nowo w stylu POP dzięki niepowtarzalnym kolorom linii Monoart®.

Kubki Graffiti wnoszą do gabinetu stomatologicznego mnóstwo kolorowej energii oraz swobodę tworzenia nowych kompozycji i niestandardowych rozwiązań każdego dnia, wraz ze wszystkimi innymi kolorami z linii Euronda Monoart®.

Oryginalne, bezpieczne i ekologiczne: jakość Euronda Monoart

Euronda nieustannie angażuje się w działania zapewniające równowagę ekologiczną i poszanowanie środowiska poprzez odpowiedzialne decyzje, od wybieranych materiałów, przez metody produkcji, aż po wykorzystywane źródła energii.

Nowe papierowe kubki Graffiti są wykonane z celulozy pochodzącej z lasów zarządzanych zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi, społecznymi i ekonomicznymi (łańcuch FSC), które chronią różnorodność biologiczną i utrzymanie leśnego ekosystemu. Cała produkcja odbywa się w Europie, aby zapewnić zrównoważony rozwój i zmniejszyć emisję CO2.

Są one wytwarzane metodą hands-free, na zautomatyzowanych liniach, na których nie dochodzi do zanieczyszczenia surowców lub gotowego produktu przez operatora.

Kubki papierowe Graffiti zapewniają najwyższe standardy higieny gotowego produktu. Stanowią one realną alternatywę dla tradycyjnych plastikowych kubków, zapewniając takie same parametry i właściwości pod względem komfortu, szczelności i bezpieczeństwa.

Odkryj wszystkie nowości i zalety

"*" oznacza pola wymagane

MARKETING*
na działania marketingowe.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
DATI A TERZE PARTI*
na udostępnienie moich danych osobom trzecim.

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
PROFILAZIONE*
na profilowanie.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Kategorie

Top