Nowości:
Rolki z podziałką
centymetrową Eurosteril

Nowe rolki z podziałką centymetrową Eurosteril

Rękawy do sterylizacji w rolkach otrzymują podziałkę centymetrową

Ochrona i bezpieczeństwo, ale także wydajność we wszystkich procesach sterylizacji – oto cel linii Euronda Pro System. Linia torebek i rękawów do sterylizacji w rolkach Eurosteril już wcześniej wprowadziła ważną innowację poprzez wydłużenie trwałości sterylności z 3 do 6 miesięcy. Dzisiaj przychodzimy z dalszymi ulepszeniami w fazie pakowania i wprowadzamy rolki Eurosteril z podziałką.

Na wszystkich rękawach do sterylizacji w rolkach Eurosteril została nadrukowana praktyczna podziałka centymetrowa, dzięki której operacje mogą przebiegać szybciej, z większą precyzją i powtarzalnością.

Przydatna podziałka upraszcza codzienną pracę i pozwala operatorowi postępować bezpieczniej i unikać błędów, marnowania materiału i czasu dzięki standaryzacji operacji, tak kluczowej dla powodzenia całego procesu sterylizacji.

Rękawy i torebki do sterylizacji Eurosteril®

Bezpieczeństwo, higiena, proste użycie – oto cechy rękawów i torebek Eurosteril®, niezastąpionych podczas skutecznej sterylizacji. Są to produkty w pełni zgodne z Rozporządzeniem UE 2017/745 i normą EN 868-5.

Produkowane we Włoszech przez firmę Euronda, w sterylnych pomieszczeniach i z wykorzystaniem najnowocześniejszych procesów oraz najwyższej jakości materiałów. Zostały zaopatrzone w chemiczne wskaźniki do testów paskowych, a także gwarantują łatwe i bezpieczne otwieranie, nie zostawiają mikrowłókien i nie tworzą rozdarć po otwarciu.

Gwarantują sterylność zawartości do sześciu miesięcy od daty sterylizacji, zakładając że zostały utrzymane odpowiednie warunki przechowywania, a proces sterylizacji i zgrzewania przeszedł uprzednią walidację.

Zobacz wszystkie nowości

"*" oznacza pola wymagane

MARKETING*
na działania marketingowe.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
DATI A TERZE PARTI*
na udostępnienie moich danych osobom trzecim.

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
PROFILAZIONE*
na profilowanie.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Kategorie

Top