Nowość
Eurosafe 170

Nowy Termodezynfektor Eurosafe 170

Termodezynfektor XL dla klinik z dużą liczbą pacjentów

W procedurach dekontaminacji narzędzi kluczową rolę w prawidłowej sterylizacji odgrywa faza czyszczenia. Zastosowanie termodezynfektora pozwala klinikom zoptymalizować ten etap, ponieważ umożliwia czyszczenie, dezynfekcję, płukanie i suszenie narzędzi w jednym zautomatyzowanym i identyfikowalnym procesie oraz zmniejsza obciążenie operatorów, przywracając im czas na wykonywanie specjalistycznych czynności, co więcej, redukuje ryzyko wypadków związanych z myciem ręcznym.

Euronda rozszerza swoją ofertę termodezynfektorów, wprowadzając Eurosafe 170, nowy termodezynfektor XL z linii Pro System, który dzięki swojej wyjątkowo dużej pojemności spełnia potrzeby placówek z dużą liczbą narzędzi poddawanych procesom uzdatniania.

Wyjątkowo pojemny i ergonomiczny: ułatwia codzienną pracę

Eurosafe 170 pomimo kompaktowej i minimalistycznej konstrukcji kryje w sobie wyjątkowo pojemne wnętrze. Jego przestronna komora o pojemności 170 litrów może pomieścić do 8 kaset 1/1 DIN, co odpowiada 4 pełnym wsadom 24-litrowego autoklawu, czyli średnio 144 narzędziom.

W sprzedaży z kompletnym zestawem standardowych akcesoriów, które umożliwiają optymalną obsługę każdego wsadu i upraszczają codzienną pracę, również dzięki niewielkim, ale istotnym funkcjom ergonomicznym.

Przykład? Szklane drzwiczki służą do stałej kontroli narzędzi podczas cyklu dezynfekcji termicznej, natomiast klapa pełni funkcję wygodnej powierzchni ładunkowej, upraszczając proces wkładania i wyjmowania narzędzi.

Wydajny, elastyczny i niezawodny

System mycia wtryskowego z niezależnymi ramionami natryskowymi dla każdego poziomu i suszenie wspomagane nadmuchem gwarantują gruntowne czyszczenie (ponieważ docierają nawet do wnętrza narzędzi z wydrążonym korpusem) oraz doskonałe suszenie.

Termodezynfektor Eurosafe 170 jest łatwy do programowania i personalizowania, ponieważ jego projekt oparto o założenia maksymalnej funkcjonalności podczas codziennych procedur. Umożliwia również przypisanie 3. ulubionych cykli do przycisków szybkiego wyboru po obu stronach wyświetlacza, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć wybrane mycie.

Wydajność i trwałość są gwarantowane przez szereg zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Eurosafe 170 monitoruje prawidłową regenerację żywic w zintegrowanym zmiękczaczu. System filtrowania wody utrzymuje wydajność pompy przez długi czas, natomiast system aquastop przerywa przepływ wody w przypadku awarii lub wycieków.

Identyfikowalność
dostosowana do potrzeb

Eurosafe 170 zapewnia walidację i śledzenie wszystkich wykonanych cykli i umożliwia zapisywanie danych w pamięci USB, przesyłanie ich do komputera za pomocą oferowanego w wyposażeniu dodatkowym rejestratora danych lub drukowanie za pomocą zewnętrznej drukarki (również stanowiącej wyposażenie opcjonalne).

Odkryj wszystkie zalety nowego Eurosafe 170.

Kategorie

Top