Nowość
Eurosafe 60

Nowy termodezynfektor Eurosafe 60

Zupełnie nowy wygląd... ale to nie wszystko!

Eurosafe 60, 60-litrowy termodezynfektor z linii Euronda Pro System, wchodzi na rynek z ekskluzywną stylistyką i ważnymi nowymi funkcjami, które łączą funkcjonalność i wydajność z najlepszymi parametrami zautomatyzowanego mycia i dezynfekcji.

Termodezynfekcja przyjazna dla użytkownika

Dzięki nowej prostej linii w śnieżnobiałym kolorze, Eurosafe 60 jest teraz nie tylko bardziej elegancki z wyglądu, lecz także jeszcze bardziej intuicyjny w użyciu. Cel tej aktualizacji? Wspieranie pracy operatorów poprzez uproszczenie każdego aspektu codziennych procedur, od tych najbardziej praktycznych i związanych z ergonomią – takich jak nowy stalowy uchwyt ułatwiający otwieranie, po te dotyczące funkcjonalności, programowania i ustawiania cykli.

Duże usprawnienie dotyczy interfejsu Eurosafe 60, który został zoptymalizowany tak, aby nawigacja była bardziej przejrzysta, prostsza i szybsza. Intuicyjny i wszechstronny, nowy system sterowania pozwala na przykład wybrać 3 najczęściej używane cykle i przypisać je do wygodnych przycisków umieszczonych pod wyświetlaczem, tak aby natychmiast wybrać pożądany rodzaj mycia.

To nie wszystko, Eurosafe 60 jest teraz jeszcze bardziej inteligentny i niezawodny: oprócz monitorowania prawidłowej regeneracji żywic zintegrowanego zmiękczacza, w przypadku braku soli ostrzega operatora za pomocą wyskakującego okienka, które uniemożliwia dalszą pracę maszyny do momentu uzupełnienia soli.

All-in-one: czyszczenie narzędzi chirurgicznych staje się bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne

Oddając do dyspozycji odświeżoną wersję Eurosafe 60, linia Euronda Pro System aktualizuje i ulepsza to jakże niezbędne urządzenie, które może zautomatyzować i poprawić efektywność i wydajność procedur przygotowujących do sterylizacji narzędzi.

Jego wtryskowy system mycia, suszenie wymuszonym obiegiem powietrza oraz liczne dostępne akcesoria gwarantują doskonałe rezultaty dla wszystkich rodzajów wsadów, nawet w przypadku narzędzi złożonych i wgłębionych.

Eurosafe 60 czyści, dezynfekuje, płucze i suszy w jednym zautomatyzowanym i identyfikowalnym procesie, który eliminuje potrzebę ręcznego czyszczenia i gwarantuje:

  • Skuteczniejsze i bardziej dogłębne czyszczenie;
  • Mniejsze ryzyko przypadkowych obrażeń;
  • Mniejsze ryzyko zanieczyszczenia środowiska spowodowanego przez aerozole i rozpryski;
  • Powtarzalność i identyfikowalność;
  • Oszczędność wody i detergentów;
  • Oszczędność czasu pracowników;
  • Zwiększoną wydajność.

Jego 60-litrowa komora może przetworzyć do dwóch pełnych wsadów z autoklawu (o pojemności 24 litrów), zapewniając mniejsze zużycie energii i wody, a także mniejsze zużycie detergentów dzięki automatycznemu dozownikowi, który dobiera odpowiednią ilość detergentu w zależności od wsadu.

Odkryj wszystkie nowości i zalety nowego Eurosafe 60. 

Kategorie

Top