Nowości:
Zestaw Monoart® 100% Graffiti

Wypróbuj nowy Zestaw Monoart® 100% Graffiti

Praktyczne i ekologiczne kubki papierowe Graffiti!

Od dziś gama Zestawów Monoart® 100% wzbogaca się o kolejną propozycję nie do odrzucenia, a właściwie o kolejnych sześć! Dzięki nowemu zestawowi Monoart® 100% Graffiti, dostępnemu w sześciu żywych odcieniach, masz wszystkie jednorazowe produkty potrzebne do obsługi 100 pacjentów, uporządkowane w wygodnym, zajmującym niewiele miejsca, gotowym do użycia zestawie.

Jasnoniebieski, niebieski, liliowy, limonkowy, różowy, zielony – wypróbuj wszystkie kolory i odkryj kombinacje, które stworzyliśmy z nowymi kubkami papierowymi Graffiti: ich oryginalny wzór jest hołdem dla kultowych elementów związanych ze zdrowymi zębami. Odrobina energii i oryginalności w czystym stylu pop!

W każdym Zestawie Monoart® 100% Graffiti znajdziesz:

  • 100 serwet Towel Up!;
  • 100 chusteczek;
  • 100 ślinociągów;
  • 100 kubków papierowych Graffiti;
  • 100 masek Protection 3;
  • 80 peleryn PG30
Sześć kolorów, 100 sztuk i 100% oryginalny

Ułatw sobie pracę i każdego dnia personalizuj swój własny styl i styl swojej kliniki!

Ekologiczna alternatywa: 100% jakości Euronda

Dzięki Zestawowi Monoart® 100% Graffiti możesz wypełnić swój gabinet istotą i niepowtarzalnością wyjątkowej linii Monoart®. Wszelkie bezpieczeństwo i ochrona, na które zasługują operatorzy i pacjenci. Pełnia jakości i dbałości o zrównoważony rozwój marki Euronda.

Przyjazne dla środowiska

Kubki papierowe Graffiti, peleryny PG30, chusteczki i serwety Towel Up są wykonane z celulozy pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny ekologicznie (FSC), podobnie jak pudełka z zestawem, chusteczkami i maskami, natomiast plastikowe opakowania nadają się do recyklingu.

Produkty bezklejowe

Serwety Towel Up i peleryny PG30 są produkowane bez użycia klejów, ponieważ stosujemy technologie produkcyjne, które od ponad 10 lat umożliwiają nam mechaniczne laminowanie papieru polietylenem. Każdego roku unikamy zużycia 3700 kg kleju w produkcji serwet Towel Up! i 4750 kg w produkcji ręczników PG30.

Zrównoważona produkcja

Linie produkcyjne naszych ślinociągów wyposażone są w system recyrkulacji i recyklingu 100% zużywanej wody. W Euronda wykorzystujemy energię ze źródeł odnawialnych, głównie z elektrowni wodnych.

Kompaktowy, kompletny i ekologiczny: dzięki zestawowi Monoart® 100% Graffiti powitasz swoich pacjentów w radosnym i uporządkowanym otoczeniu.

Odkryj wszystkie nowości i zalety

"*" oznacza pola wymagane

MARKETING*
na działania marketingowe.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
DATI A TERZE PARTI*
na udostępnienie moich danych osobom trzecim.

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
PROFILAZIONE*
na profilowanie.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Kategorie

Top