Pro System

Euronda Pro System

Euronda Pro System jest systemem całkowitej ochrony gabinetów stomatologicznych opracowanym w celu zapewnienia najwyższych standardów sterylizacji i bezpieczeństwa personelu, pacjentów, narzędzi i środowiska pracy.

Zrodzona z doświadczeń Eurondy, skonsolidowana w 2002 roku wraz z przejęciem BIOSYSTEM S.R.L., firmy specjalizującej się w produkcji autoklawów parowych, linia Pro System obejmuje wszystkie etapy sterylizacji, tworząc system wysoce innowacyjnych i współpracujących ze sobą maszyn i urządzeń.

Urządzenia z serii Euronda Pro System pozwalają na zastosowanie zaawansowanego, skutecznego, wydajnego oraz powtarzalnego protokołu sterylizacji, który zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia lepszą organizację pracy w gabinecie.

Mycie

Dezynfekcja termiczna

Eurosafe 60

Przygotowanie pakietów

Zgrzewarki

Euromatic®

Euroseal® Valida

Euroseal®

Euroseal® 2001 plus

Euroseal® Infinity

Sterylizacja

Autoklawy

EXL

E10

E9

E8

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

W jakim charakterze występujesz?*
Kraj:*
na działania marketingowe.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.

na profilowanie.**

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.

na udostępnienie moich danych osobom trzecim.**

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.


Something went wrong, please retry.
Top