Bezpłatna rozrywka dla Twoich pacjentów w poczekalni

Pacjenci w poczekalni? Uprzyjemnij ich oczekiwanie i pomóż im złagodzić niepokój przed wizytą, udostępniając im zabawną mini-grę Euronda, wyjaśniającą sposób, w jaki gabinet chroni zdrowie pacjentów.

Co to jest?

Pac-Euronda to gra na smartfona, którą Euronda udostępnia gabinetom stomatologicznym i ich pacjentom. Zabawny sposób na zmniejszenie niepokoju i umilenie czekania na wizytę, ale także dobre narzędzie edukacyjne, podnoszące świadomość i przybliżające informacje o zaangażowaniu gabinetu stomatologicznego w ochronę zdrowia.

Jak to działa?

1. Pokaż ulotkę

Poproś o bezpłatną ulotkę do umieszczenia w poczekalni. Łatwo rozpoczniesz grę, dzięki prostym instrukcjom!

2. Rozpocznij grę

Jeśli umieścisz kod QR na ulotce, Twoi pacjenci będą mogli uzyskać bezpłatny dostęp do gry za pomocą smartfona.

3. Ucz się bawiąc

Grający przyjmuje pigułki, symbolizujące małe, ale ważne porcje wiedzy na temat ochrony w gabinecie stomatologicznym, a także poznaje Twoje zaangażowanie.

Obejrzyj
Pac-Eurondę
w akcji!

Skrócenie czasu oczekiwania i złagodzenie napięcia: czas oczekiwania wyda się krótszy, a Twoi pacjenci będą weselsi i zrelaksowani.

Pobierz ulotkę wraz z kodem QR do umieszczenia w poczekalni

Daj swoim pacjentom możliwość skorzystania z interaktywnego, edukacyjnego, zabawnego i całkowicie bezpłatnego narzędzia. Wypełnij formularz, aby otrzymać ulotkę bezpośrednio na swój adres e-mail.

"*" oznacza pola wymagane

MARKETING*
na działania marketingowe.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub korespondencji handlowej dotyczącej produktów, usług, badania jakości, badania satysfakcji klientów) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
DATI A TERZE PARTI*
na udostępnienie moich danych osobom trzecim.

Przekazywanie danych jednostkom związanym lub powiązanym z Euronda S.p.A., jak również ich spółkom partnerskim, które mogą przetwarzać te dane w celach marketingowych (dostarczanie informacji handlowych i/lub promocyjnych, wysyłanie materiałów reklamowych, prowadzenie sprzedaży bezpośredniej lub interaktywnej korespondencji handlowej dotyczącej produktów i usług, prowadzenie badań rynkowych) z wykorzystaniem przewidzianych metod przetwarzania w formie papierowej, zautomatyzowanej i teleinformatycznej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, telefonu i wszelkich innych kanałów informatycznych.
PROFILAZIONE*
na profilowanie.

Przetwarzanie i wykorzystywanie danych przez Euronda S.p.A. w celach profilowania związanych z nawykami konsumpcyjnymi i skłonnościami do konsumpcji, zachowaniami, przeglądaniem i korzystaniem ze strony internetowej.
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Top